Data de livrare: Marti, 07.04.2026
Coliere plastic zimțate (soricei), ideale pentru organizarea cablurilor și realizarea de cablaje sigure și ordonate. Fabricate din PA 6.6, alb, fără halogen, auto-stingătoare, rezistente la temperaturi între -40°C și 85°C. Pot fi folosite pentru cabluri cu diametrul între 2 și 35 mm și oferă o forță de prindere de 80 N. Ambalare: 100 buc.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Material | Polyamid (PA 6.6) |
| Culoare | Alb |
| Tip prindere | Zimțată interior |
| Fluorescent | × |
| Halogen-free | ✓ |
| Tip montare | Fără montare specială |
| Detectabil | × |
| Transparent | × |
| Lățime curea | 2.5 mm |
| Închidere detașabilă | × |
| Zonă pentru etichetă | × |
| Tip clemă | Limbă/nasă din plastic |
| Temperatură montare | -10 °C - 85 °C |
| Lungime curea | 200 mm |
| Temperatură operare | -40 °C - 85 °C |
| Diametru bundle cablu | 2 mm - 35 mm |
| Forță minimă de prindere | 80 N |
| UL approval | ✓ |
| Rezistență UV | × |
| Flammability (UL94) | V2 |
| Grosime curea | - mm |
| Ambalare | 100 buc |