Data de livrare: poimaine, 07.04.2026
Conector rapid cu pârghie pentru legături electrice rapide, sigure și curate, potrivit atât pentru conductori rigizi, cât și flexibili. Sistemul cu pârghie permite conectarea și deconectarea ușoară a cablurilor, fără unelte, fiind foarte util în tablouri electrice, doze de derivație și lucrări de mentenanță.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Număr poli | 2 |
| Curent nominal | 32 A |
| Tensiune nominală | 450 V |
| Secțiune cablu acceptată | 0.2 – 4.0 mm² |
| Temperatură de lucru | -40°C … +85°C |
| Tip conexiune | cu pârghie |
| Dimensiuni | 19.2 x 15.5 x 10.5 mm |
| Număr bucăți / set | 20 |
| Standarde | PN-EN 60947-1, PN-EN 60947-7-1 |
| Cod produs | E.4190 |
Tip Produs: Conector rapid
Numar Poli:: 2P
Curent Nominal (a):: 32A