Data de livrare: poimaine, 07.04.2026
Papuc tubular neizolat, tip inel, pentru cabluri cu secțiune de 6 mm². Fabricat din Cu-ETP conform DIN EN 13600, cu suprafață cositorită galvanic, potrivit și pentru conductori fin răsuciți conform IEC 228. Varianta standard, cu flanșă tubulară orizontală, ușor de montat. Ambalare: 1 buc.
Material: Cu-ETP (cupru electropur)
Suprafață: cositorită galvanic
Neizolat
Conductor compatibil: solid și fin răsucit
Secțiune conductor: 6 mm²
Bolt / șurub: M6
Flanșă: inel tubular, 180° orizontal
Rezistență conductor: F20 (annealed)
Ambalare: 1 buc
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Tip papuc | Tubular, neizolat, inel |
| Secțiune conductor | 6 mm² |
| Material | Cu-ETP (cupru) |
| Suprafață | Cositorită galvanic |
| Izolat | Nu |
| Diametru stud | 6 mm |
| Lățime W | 10 mm |
| Diametru interior Øi | 3,5 mm |
| Diametru exterior Øe | 6,5 mm |
| C1 | 6,8 mm |
| C2 | 6,8 mm |
| a | 9 mm |
| Lungime L | 26,5 mm |
| AWG | 10 |
| Flanșă | Inel tubular, 180° orizontal |
| Număr găuri fixare | 1 |
| Ambalare | 1 buc |