Data de livrare: Marti, 07.04.2026
Bareta KDN163B este ideală pentru distribuții electrice pe șină DIN, oferind racorduri sigure și stabile pentru un singur pol. Designul cu conexiune în furcă permite montaj rapid și conectare eficientă a cablurilor.
| Proprietate | Detalii |
|---|---|
| Număr poli | 1 P |
| Număr module | 57 |
| Curent nominal | 63 A |
| Tensiune nominală | 415 V AC |
| Tensiune max. exploatare | 230 V |
| Diametru conexiune conductor rigid | 10 mm² |
| Tip conexiune | Șină cu faze cu conexiune în furcă, tehnică de înfiletare / Quick Connect |
| Montare | Pe șină DIN |
| Dimensiuni | Lungime: 1000 mm, Înălțime: 17,8 mm |
| Culoare | Gri |
| Compatibilitate | Dispozitive modulare |
| Izolare | Da |
| Conform WEEE | Afectat |
Tip Produs: Busbar
Tip Conexiune:: Furca
Numar Poli:: 1P
Numar Module: 57
Curent Nominal (a):: 63A
Sectiune:: 10mmp