Dispozitivul de fixare și tragere cablu Katimex® Kati®-Blitz, 30 m este o soluție profesională pentru introducerea rapidă a cablurilor în tuburi de instalație. Este livrat fără mâner și include un set complet de accesorii integrate, precum capete de ghidare, manșoane de pornire, ochiuri de tragere și șosetă pentru cablu. Firul din fibră de sticlă, cu diametru de 3 mm, asigură flexibilitate și rezistență, fiind ideal pentru lucrări de instalații electrice și de telecomunicații.
Specificații
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Lungime | 30 m |
| Material | Altele |
| Calitate material | Altele |
| Culoare | Negru |
| Formă | Rotundă |
| Conexiune filetată | ✓ |
| Formă cap | Altele |
| Răsucit | × |
| Diametru cap de ghidare | 7 mm |
| Domeniu de utilizare | Tuburi de instalație |
| Diametru fir de tragere | 3 mm |
| Grosime material fir | 3 mm |
| Metodă transport | Carcasă |
| Diametru tambur/inel | – mm |
| Sarcină de rupere | – kg |