Data de livrare: Marti, 07.04.2026
Monitorizează timpul de funcționare al echipamentelor cu precizie și fiabilitate, se montează ușor pe șină DIN și are protecție IP20.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Tip produs | Contor ore funcționare |
| Tensiune alimentare | 230 V AC ±15% |
| Frecvență | 50 Hz |
| Putere disipată | 1,5 W |
| Tip montaj | Șină DIN (REG) |
| Tip conexiune | Tehnică de înfiletare |
| Diametru conductor flexibil | 1 – 6 mm² |
| Diametru conductor rigid | 1,5 – 10 mm² |
| Unitate de citire | 1 h |
| Număr cifre | 6 |
| Protecție | IP20 |
| Temperatura de lucru | -10…45 °C |
| Temperatura depozitare/transport | -20…60 °C |
| Dimensiuni (îxîl) | 35 x 90 x 60 mm |
Tip Produs: Contor ore functionare