Data de livrare: poimaine, 22.05.2026
| Caracteristică | Specificație |
|---|---|
| Tensiune nominală de izolație Ui | 1000 V |
| Tip montaj | Montare pe perete / tavan |
| Grad de protecție | IP55 |
| Material | Plastic |
| Fără halogeni | Nu |
| Protecția suprafeței | Netratată |
| Culoare | Gri |
| Lățime | 160 mm |
| Lungime | 115 mm |
| Adâncime | 75 mm |
| Tip produs | Doză de derivație |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Număr de intrări | 10 |
| Diametru tub compatibil | 25 mm |
| Introducere prin spate | Nu |
| Capac transparent | Nu |
| Aliniabilă | Nu |
| Instalare în sol | Nu |
| Montaj sub apă | Nu |
| Tip trecere cablu | Membrană elastică decupabilă |
| Fixare capac | Altele |
| Turnabilă | Da |
| Masă turnabilă inclusă | Nu |
| Sigilabilă | Da |
| Cu ecranare | Nu |
| Rezistentă la intemperii | Da |
| Temperatură de utilizare | -25°C / +70°C |
| Execuție antideflagrantă testată | Nu |
| Pentru zonă Ex gaz | Nu |
| Pentru zonă Ex praf | Nu |
Tip Montaj: Aparent