Data de livrare: poimaine, 22.05.2026
Doza de legătură pentru rigips 200×150×75 mm este concepută pentru realizarea conexiunilor electrice în pereți din gips-carton, oferind un spațiu generos pentru organizarea și protejarea conductorilor.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Tip montaj | Perete gol (rigips) |
| Tip produs | Doză de legătură |
| Grad de protecție | IP40 |
| Material | Plastic |
| Fără halogen | Nu |
| Culoare | Albastru |
| Formă | Rectangulară |
| Lățime | 200 mm |
| Lungime | 150 mm |
| Adâncime interioară | 75 mm |
| Interval adâncime | 0–75 mm |
| Număr intrări cablu | 20 |
| Intrare din spate | Da |
| Tip capac | Capac orb |
| Fixare capac | Înșurubat |
| Cu șuruburi incluse | Da |
| Etanș la vânt | Nu |
| Blocare tub | Nu |
| Cu perete despărțitor | Nu |
| Tip construcție | Doză de legătură pentru cabluri |
| Conform standard BS 4662 | Nu |
Tip Montaj: Incastrat