Data de livrare: maine, 21.05.2026
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Tip produs | Cutie de distribuție exterior |
| Montaj | Aparent, pe perete sau tavan |
| Formă | Pătrată |
| Dimensiuni (L×l×h) | 65 × 65 × 30 mm |
| Grad de protecție | IP55 |
| Tensiune nominală de izolație (Ui) | 400 V |
| Secțiune maximă conductor | 14 mm |
| Material | Plastic |
| Fără halogeni | Da |
| Culoare | Gri |
| Număr intrări | 7 |
| Diametru cablu compatibil | 8–14 mm |
| Diametru tub compatibil | 16 mm |
| Tip capac | Orb |
| Fixare capac | Clipsare |
| Inserare din spate | Nu |
| Capac transparent | Nu |
| Rezistent la intemperii | Da |
| Capacitate de turnare (colabil) | Da |
| Tip trecere cablu | Membrană etanșă |
| Temperatura de lucru | -25°C … +70°C |
Tip Montaj: Aparent