Data de livrare: poimaine, 22.05.2026
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Tip produs | Doză de legătură |
| Montaj | Aparent, pe perete sau tavan |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Dimensiuni (L×l×h) | 380 × 300 × 120 mm |
| Grad de protecție | IP55 |
| Tensiune nominală de izolație (Ui) | 400 V |
| Material | Plastic |
| Fără halogeni | Nu |
| Culoare | Gri |
| Număr intrări | 12 |
| Diametru tub compatibil | 40 mm |
| Tip trecere cablu | Membrană decupabilă |
| Tip capac | Orb |
| Fixare capac | Cu șuruburi |
| Inserare din spate | Nu |
| Capac transparent | Nu |
| Rezistent la intemperii | Da |
| Temperatură de lucru | -25°C … +70°C |
Tip Montaj: Aparent