Data de livrare: maine, 07.04.2026
Papuc tubular neizolat, tip inel, pentru cabluri cu secțiune de 2,5 mm². Realizat din Cu-ETP conform DIN EN 13600, cu suprafață cositorită galvanic. Potrivit și pentru conductori fin răsuciți conform IEC 228. Varianta standard, cu flanșă tubulară orizontală, rezistentă și ușor de montat. Ambalare: 1 buc.
Material: Cu-ETP (cupru electropur)
Suprafață: cositorită galvanic
Neizolat
Conductor compatibil: solid și fin răsucit
Secțiune conductor: 2,5 mm²
Bolt / șurub: M6
Flanșă: inel tubular, 180° orizontal
Rezistență conductor: F20 (annealed)
Ambalare: 100 buc.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Tip papuc | Tubular, neizolat, inel |
| Secțiune conductor | 2,5 mm² |
| Material | Cu-ETP (cupru) |
| Suprafață | Cositorită galvanic |
| Izolat | Nu |
| Diametru stud | 6 mm |
| Lățime W | 10,7 mm |
| Diametru interior Øi | 2,3 mm |
| Diametru exterior Øe | 3,9 mm |
| C1 | 6,1 mm |
| C2 | 8,1 mm |
| a | 6,9 mm |
| Lungime L | 25,2 mm |
| AWG | 14 |
| Flanșă | Inel tubular, 180° orizontal |
| Număr găuri fixare | 1 |
| Ambalare | 1 buc |