Data de livrare: poimaine, 07.04.2026
Acest cadru multipost pentru montaj aparent Sedna Design Elements permite instalarea rapidă și sigură a unuia sau mai multor mecanisme pe suprafața peretelui, de la 1 până la 4 posturi. Fabricat din ABS-UV termoplastic cu finisaj lucios alb, este rezistent, ușor și sigur. Designul său practic și dimensiunile compacte îl fac potrivit pentru orice încăpere, iar gradul de protecție IP20 asigură siguranță în utilizare. Ideal pentru proiecte profesionale sau DIY, oferind o soluție curată și practică pentru montajul aparent.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Gama | Sedna Design & Elements |
| Tip produs | Cadru / doza de extensie |
| Număr de posturi | 1…4 |
| Aplicație | Montaj pe suprafață |
| Material | Termoplastic stabilizat ABS-UV |
| Finisaj | Lucios |
| Culoare | Alb (RAL 9003) |
| Dimensiuni (L x H x A) | 78 x 84 x 43 mm |
| Adâncimea părții vizuale | 43 mm |
| Greutate netă | 0,040 kg |
| Montare | Suprafață |
| Grad de protecție | IP20 |
| Rezistență la impact | IK02 |
| Certificări | AENOR |
| Canal vizat | Profesional, DIY |
Tip Produs: Cadru montaj
Gama: Sedna Design & Elements
Culoare: Alb
Tip Montaj: Aparent