Data de livrare: Marti, 07.04.2026
Ștecher simplu, fără contact de împământare, potrivit pentru echipamente electrice cu consum redus. Designul său compact și gradul de protecție IP44 îl fac potrivit pentru utilizare în interior sau în zone cu praf și umezeală moderată.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Tip ștecăr | Fără împământare |
| Curent nominal | 10 A |
| Tensiune nominală | 250 V |
| Material | Material presat |
| Culoare | Alb |
| RAL | 9010 |
| Intrare cablu | Drept |
| Halogen free | Da |
| Grad de protecție | IP44 |
| Contacte | Alte tipuri |
| Greutate | 0,0148 kg |
| EAN | 5901350813980 |
Tip Produs: Fise / Stecher