Data de livrare: maine, 07.04.2026
Bareta furcă 4P KDN463B este ideală pentru conectarea mai multor disjunctoare modulare pe 4 poli, asigurând un curent nominal de 63 A și o distribuție sigură a energiei. Este compatibilă cu produse care necesită bara neutru și permite instalarea pe șină DIN cu conexiune rapidă tip furcă.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Număr de poli | 4 P |
| Tensiune nominală AC | 230 / 400 V |
| Tensiune maximă exploatare | 400 V |
| Curent nominal | 63 A |
| Material / culoare | Gri |
| Lungime | 1000 mm |
| Înălțime | 17,8 mm |
| Montare | Nu pentru dispozitive auxiliare |
| Tip conexiune | Șină cu faze cu conexiune în furcă, înfiletare / Quick Connect |
| Diametru conductor rigid | 10 mm² |
| Potrivit pentru bara neutru | Da |
| Izolat | Da |
| Conformitate | Directive europene WEEE |
Tip Produs: Busbar
Numar Poli:: 4P
Tip Conexiune:: Furca
Curent Nominal (a):: 63A
Numar Module: 56
Sectiune:: 10mmp