Data de livrare: poimaine, 07.04.2026
Repartitorul KH35N permite conectarea rapidă și sigură a conductorilor rigizi pe șină DIN, gestionând un curent nominal de 100 A. Este compact și ușor de montat, ideal pentru distribuția de energie într-un panou electric.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Număr poli | 1 P |
| Curent nominal | 100 A |
| Conexiune conductor rigid | 35 mm² |
| Lungime | 27 mm |
| Înălțime | 55 mm |
| Adâncime | 37 mm |
| Cuplu nominal | 3,5 Nm |
| Montare | Fixare pe șină DIN |
| Culoare | Albastru |
Tip Produs: Repartitor
Curent Nominal (a):: 100A
Numar Poli:: 1P