Sondă retractabilă din plastic, din monofilament întins, cu capete solide din oțel și arc de căutare suplimentar. Ochii de prindere pe ambele părți permit tragerea ușoară a cablurilor prin tuburi și conducte. Material de 4 mm Ø, rezistență la tracțiune 900 N, lungime totală 10m sau 20m.
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Lungime | 10 m, 20 m |
| Material | Plastic |
| Calitate material | Poliamid (PA) |
| Culoare | Alb |
| Formă | Rotund |
| Conexiune filetată | × |
| Formă cap | Inel |
| Răsucire | × |
| Diametru cap ghidaj cablu | 6 mm |
| Domeniu de utilizare | Tuburi pentru instalații |
| Diametru fir de tragere | 4 mm |
| Grosime fir de tragere | 4 mm |
| Modul de transport | Fără |
| Diametru tambur/inel | - mm |
| Rezistență la rupere | - kg |
Tip Produs: Sonda tragere cablu
Lungime: 10m