Data de livrare: poimaine, 22.05.2026
| Caracteristică | Specificație |
|---|---|
| Tip montaj | Încastrat |
| Grad de protecție | IP40 |
| Număr module DIN | 72 |
| Număr rânduri | 4 |
| Material carcasă | Plastic |
| Culoare | Gri |
| Cod RAL | 7035 |
| Lățime | 450 mm |
| Înălțime | 853 mm |
| Adâncime | 119 mm |
| Adâncime internă | 95 mm |
| Adâncime montaj | 95 mm |
| Tip capac | Uși duble |
| Ușă transparentă | Da |
| Cu încuietoare | Nu |
| Tip închidere | Altele |
| Bară DIN | Da |
| Placă de montaj | Nu |
| Morsetieră împământare | Nu |
| Morsetieră nul | Nu |
| Execuție EMC | Nu |
| Posibilitate extindere | Nu |
Tip Montaj: Incastrat
Numar Module: 72