Data de livrare: maine, 21.05.2026
| Caracteristică | Specificație |
|---|---|
| Tip montaj | Încastrat |
| Grad de protecție | IP40 |
| Număr module DIN | 24 |
| Număr rânduri | 2 |
| Material carcasă | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Cod RAL | 9003 |
| Lățime | 368 mm |
| Înălțime | 443 mm |
| Adâncime | 93 mm |
| Adâncime internă | 84 mm |
| Adâncime montaj | 84 mm |
| Tip capac | Ușă metalică |
| Ușă transparentă | Nu |
| Cu încuietoare | Nu |
| Tip închidere | Push button |
| Bară DIN | Da |
| Placă de montaj | Nu |
| Morsetieră împământare | Da |
| Morsetieră nul | Da |
| Execuție EMC | Nu |
| Posibilitate extindere | Nu |
Tip Montaj: Incastrat
Numar Module: 24