Data de livrare: maine, 21.05.2026
| Caracteristică | Specificație |
|---|---|
| Tip montaj | Încastrat / Rigips |
| Grad de protecție | IP40 |
| Număr module DIN | 8 |
| Număr rânduri | 1 |
| Material carcasă | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Cod RAL | 9001 |
| Lățime | 240 mm |
| Înălțime | 194 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Adâncime internă | 80 mm |
| Adâncime montaj | 80 mm |
| Tip capac | Ușă |
| Ușă transparentă | Da |
| Cu încuietoare | Nu |
| Tip închidere | Altele |
| Bară DIN | Da |
| Placă de montaj | Nu |
| Morsetieră împământare | Da |
| Morsetieră nul | Da |
| Execuție EMC | Nu |
| Posibilitate extindere | Nu |
Tip Montaj: Incastrat
Numar Module: 8