Data de livrare: Marti, 07.04.2026
Această bareta KDN263A este concepută pentru distribuții electrice pe șină DIN cu doi poli, oferind conexiuni sigure și rapide pentru cabluri. Montajul cu conexiune în furcă face instalarea simplă și fiabilă.
| Proprietate | Detalii |
|---|---|
| Număr poli | 2 P |
| Număr module | 12 |
| Curent nominal | 63 A |
| Tensiune nominală | 230 / 400 V AC |
| Tensiune max. exploatare | 400 V |
| Diametru conexiune conductor rigid | 10 mm² |
| Tip conexiune | Șină cu faze cu conexiune în furcă, tehnică de înfiletare / Quick Connect |
| Montare | Pe șină DIN |
| Dimensiuni | Lungime: 210 mm, Înălțime: 17,8 mm |
| Culoare | Gri |
| Compatibilitate | Produse cu bara neutru |
| Izolare | Da |
| Conform WEEE | Afectat |
Tip Produs: Busbar
Numar Poli:: 2P
Tip Conexiune:: Furca
Numar Module: 12
Curent Nominal (a):: 63A
Sectiune:: 10mmp