Data de livrare: maine, 22.05.2026
| Caracteristică | Specificație |
|---|---|
| Tensiune nominală de izolație Ui | 1000 V |
| Tip montaj | Perete / Tavan (apparent) |
| Grad de protecție | IP55 |
| Material | Plastic |
| Protecția suprafeței | Netratată |
| Culoare | Gri |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Lungime | 150 mm |
| Lățime | 200 mm |
| Adâncime | 85 mm |
| Număr de intrări | 10 |
| Diametru maxim tub | 32 mm |
| Tip intrare cablu | Membrană decupabilă |
| Tip capac | Orb |
| Inserare din spate | Nu |
| Capac transparent | Nu |
| Aliniabilă | Nu |
| Temperatură de operare | -25°C / +70°C |
| Montaj subteran | Nu |
| Montaj sub apă | Nu |
| Turnabilă | Da |
| Masă turnare inclusă | Nu |
| Plombabilă | Da |
| Cu ecranare | Nu |
| Rezistentă la intemperii | Da |
Tip Montaj: Aparent