Specificații
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Tip produs | Doză de legătură |
| Montaj | Aparent, pe perete sau tavan |
| Formă | Rotundă |
| Diametru | 65 mm |
| Adâncime | 35 mm |
| Grad de protecție | IP44 |
| Tensiune nominală de izolație (Ui) | 400 V |
| Material | Plastic |
| Fără halogeni | Nu |
| Culoare | Gri |
| Număr intrări | 4 |
| Diametru tub compatibil | 20 mm |
| Tip trecere cablu | Membrană decupabilă |
| Tip capac | Orb |
| Fixare capac | Prin clipsare |
| Inserare din spate | Nu |
| Capac transparent | Nu |
| Rezistent la intemperii | Da |
| Temperatură de lucru | -25°C … +70°C |