Data de livrare: poimaine, 22.05.2026
Sonda pentru tragere cablu este destinată introducerii și ghidării cablurilor electrice prin tuburi de instalații. Datorită materialului flexibil din poliamidă, aceasta oferă o bună rezistență la rupere și permite o manipulare ușoară în timpul lucrărilor de instalare electrică.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Calitatea materialului | Poliamidă (PA) |
| Culoare | Incolor |
| Lungime | 5 m |
| Formă | Rotundă |
| Domeniu de utilizare | Tuburi de instalații |
| Diametru fir tragere | 4 mm |
| Sarcină de rupere | 500 kg |
| Formă cap ghidare | Oval |
| Diametru cap ghidare | 5 mm |
| Racord filetat | Nu |
| Tip suport | Fără suport |
| Fir împletit | Nu |
Tip Produs: Sonda tragere cablu
Lungime: 5m