Data de livrare: Marti, 07.04.2026
Această bareta KDN263AZ este dedicată pentru montajul pe dispozitive de protecție la arc electric (AFDD), oferind conexiuni rapide și sigure pentru instalările pe șină DIN.
| Proprietate | Detalii |
|---|---|
| Număr poli | 2 P (1P+N: L-N, L-N, L-N, L-N) |
| Număr module | 12 M |
| Curent nominal | 80 A |
| Tensiune max. exploatare | 400 V |
| Diametru conexiune conductor rigid | 10 mm² |
| Tip conexiune | Șină cu faze cu conexiune în furcă |
| Montaj | Pentru dispozitive protecție arc electric (AFDD) |
| Dimensiuni | Lungime: 212 mm |
| Standarde | IEC 60947-7, IEC 60431-1 |
Tip Produs: Busbar
Numar Poli:: 1P+N
Tip Conexiune:: Furca
Numar Module: 12
Curent Nominal (a):: 80A
Sectiune:: 10mmp