Data de livrare: Marti, 07.04.2026
Colierele zimțate 9.0 x 780 mm, de culoare neagră, sunt ideale pentru prinderea cablurilor cu diametre între 20 și 235 mm. Fabricate din poliamidă (PA 6.6), acestea sunt rezistente la UV, fără halogeni și auto-stingătoare, cu clasă de inflamabilitate UL94 V-2. Forța minimă de prindere este de 680 N, iar temperatura de operare variază între -40°C și +85°C.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Calitatea materialului | Poliamidă (PA 6.6) |
| Culoare | Negru |
| Tip execuție | Dantură interioară |
| Fără halogeni | Da |
| Stabilizat UV | Da |
| Transparent | Nu |
| Lățime bandă | 9 mm |
| Lungime bandă | 780 mm |
| Diametru fascicul | 20 – 235 mm |
| Forță minimă de prindere | 680 N |
| Temperatură de montaj | -10 °C – 85 °C |
| Temperatură de operare | -40 °C – 85 °C |
| Sistem de închidere | Limbă din plastic |
| Tip montaj | Fără montaj special |
| Aprobat UL | Da |
| Clasa de inflamabilitate UL94 | V2 |
| Grosime bandă | – |