Data de livrare: Marti, 07.04.2026
Șurubelniță izolată VDE pentru șuruburi plate, protejată pentru tensiuni de până la 1.000 V, conform standardelor IEC 60900 și VDE 0682. Testată individual la 10.000 V în baie de apă. Lama din oțel crom-vanadiu, cu protecție anti-derapantă și mâner ergonomic din două componente. Ideală pentru lucrul în siguranță în instalații electrice sub tensiune.
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Execuție | Dreaptă |
| Izolată | ✓ |
| Design mâner | 2 componente |
| Greutate | 39 g |
| Izolare protecție 1000 V | ✓ |
| Lungime totală | 260 mm |
| Dimensiune lamă | 6.5 x 150 mm |
| Material mâner | Plastic |
| Diametru tulpină | 3.1 mm |
| Lățime lamă | 6.5 mm |
| Lungime lamă | 150 mm |
| Versiune antiscânteie | × |
| Anti-magnetic | × |
| Capac rotativ | × |
| Tulpină | Rotundă |
| Material lamă | Oțel crom-vanadiu |
| Protecție antiderapantă | ✓ |
| Protecție suprafață lamă | × |
| Lamă continuă | ✓ |
| Design precis | × |
| Dispozitiv de prindere | × |
| Cu cap impact | × |
| Lamă curbă | ✓ |
| Grosime lamă | 1.2 mm |
| Lățime cheie pătrată | - |
| Lățime hexagon | - |