Data de livrare: Marti, 07.04.2026
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Execuție | Dreaptă |
| Izolată | ✓ |
| Design mâner | 2 componente |
| Greutate | 43 g |
| Protecție izolatoare 1000 V | ✓ |
| Lungime totală | 205 mm |
| Material mâner | Plastic |
| Diametru lamă | 6.8 mm |
| Lățime lamă | 4 mm |
| Lungime lamă | 100 mm |
| Versiune antiscânteie | × |
| Antimagnetic | × |
| Capac rotativ | × |
| Tulpină | Rotundă |
| Material lamă | Oțel crom-vanadiu |
| Protecție împotriva rostogolirii | ✓ |
| Suprafață lamă | Standard |
| Lamă continuă | ✓ |
| Design de precizie | × |
| Dispozitiv de prindere | × |
| Cu cap de impact | × |
| Lamă curbată | ✓ |
| Grosime lamă | 0.8 mm |
| Lățime pe laterale pătrate | - mm |
| Lățime pe laterale hexagonale | - mm |