Data de livrare: Marti, 07.04.2026
Șurubelniță izolată VDE pentru șuruburi plate, certificată pentru tensiuni de până la 1.000 V, testată conform IEC 60900 și VDE 0682. Lama este realizată din oțel crom-vanadiu, cu protecție anti-derapantă și design ergonomic al mânerului 2 componente. Ideală pentru electricieni care lucrează în siguranță cu instalații sub tensiune.
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Execuție | Dreaptă |
| Izolată | ✓ |
| Design mâner | 2 componente |
| Greutate | 32 g |
| Izolare protecție 1000 V | ✓ |
| Lungime totală | 180 mm |
| Dimensiune lamă | 2.5 x 75 mm |
| Material mâner | Plastic |
| Diametru tulpină | 5.3 mm |
| Lățime lamă | 2.5 mm |
| Lungime lamă | 75 mm |
| Versiune antiscânteie | × |
| Anti-magnetic | × |
| Capac rotativ | × |
| Tulpină | Rotundă |
| Material lamă | Oțel crom-vanadiu |
| Protecție antiderapantă | ✓ |
| Protecție suprafață lamă | × |
| Lamă continuă | ✓ |
| Design precis | × |
| Dispozitiv de prindere | × |
| Cu cap impact | × |
| Lamă curbă | ✓ |
| Grosime lamă | 0.4 mm |
| Lățime cheie pătrată | - |
| Lățime hexagon | - |