Data de livrare: poimaine, 07.04.2026
MY363 este o siguranță automată trifazată, proiectată să protejeze circuitele cu consum mare de energie. Curba C permite protecție rapidă la suprasarcină și scurtcircuit, fără declanșări inutile, iar capacitatea de rupere de 4.5kA oferă siguranță maximă în cazul scurtcircuitelor.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Tip | 3P |
| Număr poli protejați | 3 |
| Număr de poli | 3 P |
| Curent nominal | 63 A |
| Curbă de declanșare | C |
| Capacitate nominală de decuplare | 4,5 kA |
| Tensiune nominală AC | 230 / 400 V |
| Tip tensiune alimentare | AC |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Tensiune de izolare | 500 V |
| Rezistență la impuls nominal | 4000 V |
| Prag de comutare termic AC | 1,13 – 1,45 In |
| Prag de comutare magnetic AC | 5 – 10 In |
| Prag de comutare magnetic DC | 7 – 15 In |
| Capacitate de rupere lcn AC IEC 60898-1 | 4,5 kA |
| Capacitate maximă de rupere lcu AC IEC 60947-2 | 6 kA |
Numar Poli:: 3P
Curent Nominal (a):: 63A
Capacitate De Rupere:: 4.5kA
Curba De Declansare:: C