Data de livrare: Marti, 07.04.2026
Șurubelnița dreaptă VDE 1000V CIMCO SLIM 4.0 x 100 mm este proiectată pentru lucrări electrice sigure, oferind acces facil la șuruburile aflate în locașuri înguste datorită izolației subțiate a lamei. Este fabricată conform standardului IEC 60900, testată individual la 10.000V și certificată pentru utilizare profesională. Mânerul ergonomic, cu design triunghiular din 2 componente, asigură o priză sigură și rezistență ridicată la combustibili, solvenți și alte substanțe chimice.
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Execuție | Dreaptă |
| Izolată | ✓ |
| Design mâner | 2 componente |
| Greutate | 43 g |
| Protecție izolatoare 1000 V | ✓ |
| Lungime totală | 205 mm |
| Mărime | 4 |
| Material mâner | Plastic |
| Diametru lamă | 4 mm |
| Lățime lamă | 4 mm |
| Lungime lamă | 100 mm |
| Versiune antiscânteie | × |
| Antimagnetică | × |
| Capac rotativ | × |
| Tulpină | Rotundă |
| Material lamă | Oțel crom-vanadiu |
| Protecție împotriva rostogolirii | ✓ |
| Suprafață lamă | Cromată |
| Lamă continuă | × |
| Design de precizie | × |
| Dispozitiv de prindere | × |
| Cu cap de impact | × |
| Acționare pătrat/hexagon pe toată lama | × |
| Acționare pătrat/hexagon | Fără |
| Lamă curbată | × |
| Grosime lamă | 0.8 mm |
| Lățime pe laterale pătrate | - mm |
| Lățime pe laterale hexagonale | - mm |