Data de livrare: Marti, 07.04.2026
Această bareta KDN263B este concepută pentru instalări modulare pe șină DIN, cu conexiuni în furcă pentru două faze și compatibilitate cu bara neutru.
| Proprietate | Detalii |
|---|---|
| Număr poli | 2 P |
| Număr module | 57 M |
| Curent nominal | 63 A |
| Tensiune max. exploatare | 400 V |
| Tensiune nominală AC | 230 / 400 V |
| Diametru conexiune conductor rigid | 10 mm² |
| Culoare | Gri |
| Tip conexiune | Șină cu faze cu conexiune în furcă / Quick Connect |
| Compatibilitate | Cu bara neutru |
| Montare | Pe șină DIN |
| Dimensiuni | Lungime: 1000 mm, Înălțime: 17,8 mm |
| Standarde | WEEE |
| Izolație | Da |
Tip Produs: Busbar
Numar Poli:: 2P
Numar Module: 57
Curent Nominal (a):: 63A
Sectiune:: 10mmp
Tip Conexiune:: Furca