Data de livrare: poimaine, 07.04.2026
Această bareta furcă 3P este perfectă pentru conectarea rapidă a mai multor disjunctoare modulare, suportând un curent nominal de 63 A. Este compactă, ușor de instalat și asigură o distribuție sigură și eficientă a curentului între poli.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Număr de poli | 3 P |
| Compatibilitate | Dispozitive modulare |
| Tensiune nominală AC | 230 / 400 V |
| Tensiune maximă exploatare | 400 V |
| Curent nominal | 63 A |
| Material / culoare | Gri |
| Lungime | 210 mm |
| Înălțime | 17,8 mm |
| Montare | Nu pentru dispozitive auxiliare |
| Tip conexiune | Șină cu faze cu conexiune în furcă, înfiletare / Quick Connect |
| Diametru conductor rigid | 10 mm² |
| Potrivit pentru bara neutră | Nu |
| Număr conexiuni | 12 C |
| Izolat | Da |
| Conformitate | Directive europene WEEE |
Tip Produs: Busbar
Numar Poli:: 3P
Numar Module: 12
Curent Nominal (a):: 63A
Sectiune:: 10mmp
Tip Conexiune:: Furca