Data de livrare: poimaine, 07.04.2026
Barele de conexiuni 2P, 12 module, 63 A, tip furcă, sunt proiectate pentru conectarea rapidă și sigură a dispozitivelor în cadrul unei cutii de distribuție. Aceste bare permit realizarea unei distribuții uniforme a energiei electrice între circuitele protejate și asigură fiabilitate pe termen lung. Versiunile disponibile pot include capace de capăt pentru protecție suplimentară, iar capacele pot fi achiziționate și separat pentru toate tipurile de bare.
Baretele de conexiuni sunt compatibile cu dispozitive ce dispun de baretă de neutru (N) și sunt ideale pentru un montaj modular de până la 12 module.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Tip produs | Baretă de conexiuni / busbar |
| Număr poli | 2P |
| Număr faze | 1 |
| Număr module | 12 |
| Secțiune transversală | 10 mm² |
| Curent nominal permanent | 63 A |
| Tip conexiune electrică | Pin, tip furcă |
| Izolat | Da |
| Tensiune nominală maximă | 230 V |
| Potrivit pentru dispozitive cu baretă N | Da |
| Potrivit pentru contacte auxiliare | Nu |
| Dimensiune pas | 8.7 mm |
| Lungime | 214 mm |
Tip Produs: Busbar
Numar Poli:: 2P
Tip Conexiune:: Furca
Curent Nominal (a):: 63A
Numar Module: 12
Sectiune:: 10mmp